• ChatFox.Net
 • info@chatfox.net
 • Yabancı biriyle nasıl konuşulur?

  Sohbet odaları ve canlı sohbet hakkında yabancı biriyle nasıl konuşulur?

  Gülümseme, Gülümsediğinde bütün dünya seninle gülümsetecek. Bir sohbette, yüzünüzü gösteremeyebilirsiniz, ifadeler ve benzeri diğer seçenekler, Sohbet ortağına gülümseyeceğinizi bildirmenize yardımcı olabilir. Sohbet sırasında bir yabancıya yaklaşırken, gergin olmayın. Rahatlamalısın ve doğal görünmesini sağlamalısın.

  Bir konuşma karşılıklı bir deneyimdir. Bir başkası ile sohbet ederken, karşılıklı bir deneyim olmalıdır. Ne söyleyeceğimi bilmediğin için endişelenmene gerek yok. Sohbet görüşmesini başlata bilseniz bile, oturum boyunca bir süre geçirmeniz gerekmez. Sen sadece ateşi yak ve doğal olarak yanmasına izin ver.

  sohbet-konuları

  İlgi gösterme Herhangi bir iletişimde diğer kişiye ilgi göstermek çok önemlidir. Ancak, çok kişisel olmamanız ve diğerlerini beğenmeye bileceğinden çok derin kazmaya çalışmamalısınız. Nazik, fazla sıkıcı olmayan sorular, diğer insanla gerçekten ilgilendiğinizi gösteriyor. İnsanlar kendileri hakkında konuşmayı severler ve onlar hakkında sorarak onlara kendileri hakkında konuşma fırsatı verirsiniz. Ayrıca sohbeti sürdürmenize yardımcı olacaktır. Onlara kendilerini sorabilirsin, muhtemelen senden daha çok hoşlanacaklar.

  Sohbeti açma Sohbete başlarken, sohbeti açmayı denemelisiniz. Yangına doğru şekilde başlamak çok önemlidir. Açık uçlu sorular sormanız önemlidir, çünkü bu sohbeti devam ettirecektir. Yalnızca evet veya hayır cevabı olan kapalı uçlu sorular sorarsanız, bu yalnızca konuşmayı sıkıcı hale getirmez aynı zamanda sohbeti sonlandırma olasılığını da arttırır. Açık uçlu sorular, diğer taraftan daha fazla cevap almanıza yardımcı olacaktır.

  Mizah kullanıyor musunuz Mizah insanların daha iyi bağlanmalarını kolaylaştırır. Konuşmanızı komik hale getirebilirseniz, insanlar sizinle konuşmak ister. İnsanlar her zaman mizahı takdir eder ve konuştuğunuz kişiyle daha güçlü bir ilişki kurmanıza yardımcı olur. Mizahın konuşmadan doğal olarak akmasına izin vermeniz gerekir. Konuştuğunuz şeyle ilgili olmayan şakalar kullanmaya çalışırsanız, sohbeti yapabilir ve diğer kişiye sıkıcı ve garip gelebilir. Eğer konuşma sırasında ikiniz birlikte gülebilirseniz, yakınlık duygusu yaratmanıza yardımcı olur. Bir sohbet odasındaki böyle bir konuşma daha uzun sürecek ve her ikisi için de ilginç olacak ve gelecekte aynı kişiyle sohbet etme olasılığı olacaktır.

  Kendi kendini düzenleyen, Bir sohbette başka biriyle konuşurken, ona hayatınızın tüm ayrıntılarını vermek gerekmez. Kahvaltıda nasıl ve ne yediğinizi bilmekle ilgilenmiyor olabilir. Diğer kişi için ilginç olan bir şey olmalı. Bu nedenle, o dakika ayrıntılarını bir kenara bırakın ve sohbet sırasında yalnızca ilginç ve önemli şeyleri paylaşın.

  Pocket

  13 Defa Okundu

  Sohbet Girişi

  Şifreniz Yoksa Boş Bırakabilirsiniz.

  Zorunlu Kurallar

  • Sohbet sırasında cinsellik içeren sözler sarf etmek yasaktır.
  • Başka sohbet sitesi ismi ve linki paylaşmak yasaktır.
  • Büyük harf kullanmak arka arkaya yazı paylaşmak yasaktır.
  • Sohbet sitesi amacı dışında kullanımı yasaktır.
  • Genel toplum kurallarının geçerli olduğunu unutmayın.