• ChatFox.Net
 • info@chatfox.net
 • Sohbetin Hayatı ve Hakkında Genel Bilinenler

  birtanem

   

  Sohbetin Hayatı ve Hakkında Genel Bilinenler

  Sohbetin Hayatı ve Hakkında Genel Bilinenler, Doğrular, Artılar, yanlışlar, Problemler,

  Web ağı yani internet, sosyal hayatın ilerlemesindeki ki en büyük unsurları arasında yer alır. Bu aralar artık sosyal medya olarak adlandırılan alanlar içerisinde kişilerin birbirleri ile ilişki kurdukları bilinen bir şeydir. Daha önce ki senelerde bu olay biraz ayıp gibi görülse de şu zamanda her hangi bir sıkıntı oluşturmamaktadır. Bu internet alemine kimi insan aşk, kimi insan para, kimi insanda cinsel dürtülerinden dolayı gelmektedir.Bu durum insanların kendi isteklerine bağlı bir durum olarak görünmektedir. İnsanların kendilerinde sohbet, muhabbet etmesini sağlayan sohbet odaları mevcuttur. Bu chat odalarına giriş yapmak için bir internet bağlantınızın ve cihazının olması gerektiğini unutmayınız. Akabinde yapmanız gereken şey olarak chatfox.net sitemize giriş yapıp nickinizi kayıtlamanız olacaktır. Diğer sosyal medya programları gibi İrc Sohbet ve Chat odalarında vakit geçirmek için giriş yapmanız yeterli.

  Bu sohbet odalarına neden bağlanıyorsunuz sorusu çok değişkendir. Kişiler özellikle chat yapmak, muhabbet etmek, sohbet etmek için böyle sitelere giriş yapmaktalar. Lakin birtakım kişiler insanları bedensel ya da ruhen bir ilişki yani birliktelik yaşamak için de ChatFox sitemiz gibi bir çok siteleri tercih etmektedir. Böyle sohbet sitelerinde bir sorun haline gelmesine sebep olan en büyük olaylardan birisi de işte bu arayış sergileyen insanların tutumları, doğal olarak kendileri olurlar. Muhabbet etmek isteyen kişilerin de böylesine cinsellik yani bel altı sohbet arayışında olan kimseler ile aynı kefede kaynayıp gitmesi gibi bir durum oluşmaktadır. Etrafınızdaki internet cafelerin de böyle uygulamaların ve web sitelerin reklamlarını görmeniz kaçınılmazdır. Çünkü böyle yerler içerisinde kişiler çok fazla vakit harcarlarken ve kendilerini bu yollarla tatmin etmeye yönelirler. Sohbette tatmin olma anlayışı bu olmamalıdır. Gerek internet kafeler gerek bu kişilere takılan bu insanlar bilinçlendirilmeli, gerekirse belaltını özel hayatından çıkarıp sohbet sitelerinde cinsel sohbet anlayışı anlayışını kendine eğlence edinmiş şahısları, pisikolojik tedaviye yöneltme çabası sağlanmalıdır.

  Web ağı yani internet, birbirinden farklı alanların da oluşmasına olanak sağlamıştır. Mesela web üzerinden yapılan işlemlerden farklı olarak, kişilerin bu alanlar içerisinde kendi şahıslarına farklı bir kimlik oluşturarak, tamamen farklı bir insan gibi görünmeleri çok ilginç bir konudur. Tüm herkesin internet üzerinde ki gayeleri birbirlerinden tamamen farklıdır. Bazıları sohbet yada chat etmek isterken bazıları daha farklı ihtiyaçlar ile bu alanı kullanırlar. Genellikle kişilerin sosyal medya ile adlandırdığımız alan içerisinden en çok istedikleri şey arasında mükemmel bir ilişki kurmak olduğunu söyleyebiliriz. Lakin bu mükemmel ilişki olarak isimlendirdiğimiz istek bazen cinsellik içerebilir. Bu nedenle önce ki senelerde internet vasıtasıyla sohbet eden kişilerin birbirleri ile buluşmaları, konuşmaları ve görüşmeleri hoş karşılanmazdı, hatta birçok korkuya meydan verebilirdi. Lakin bu düşünceyi günümüzde nedeni bilinmeyen bir şekilde yıkmaya başladık. Çünkü internetin kullanım alanı sosyal medya ve diğer sosyal mecralar oldu. Bu alanlarda gördüklerimiz bize masal gibi gelir oldu. Şimdiki düşündüğümüz, internetten tanıştığımız adam yakışıklı mı? yada bayan güzel mi? düşüncesiyle bizde birçok değişiklik meydana geldi. Kişilerin internetten beklentilerine cevap veren chatfox.net gibi bir çok site vardır. Kimileri sadece internetten bir şeyler araştırmak için interneti kullanırken, kimileri ise yeni insanlar, dostluklar ve hatta aşklar ile tanışmak için bu siteleri kullanmaktadır. Sizin interneti nasıl kullandığınız yine size kalmıştır. Lakin internet dendiğinde sohbet, chat herkesin aklına gelen bir şekil halini almıştır ve birileri kesinlikle çok farklı amaç ya da farklı arzularda olacak.

  Sonuç olarak kendi düşüncemize göre, İnterneti özellikle sohbet ve chati ister iyi kullanın ister kötü bu sizin kişiliğinizdir. Kendi doğrunuz yada ayıbınızdır. Derler ya her koyun kendi bacağından asılır, işte olay budur. Ve unutulmaması gereken bir diğer konu ise her klavyenin arkasında bir insan vardır.. Lütfen sohbeti, chati yada interneti iyi kullanalım.

  ChatFox.Net

  Pocket

  2 Defa Okundu

  Sohbet Girişi

  Şifreniz Yoksa Boş Bırakabilirsiniz.

  Zorunlu Kurallar

  • Sohbet sırasında cinsellik içeren sözler sarf etmek yasaktır.
  • Başka sohbet sitesi ismi ve linki paylaşmak yasaktır.
  • Büyük harf kullanmak arka arkaya yazı paylaşmak yasaktır.
  • Sohbet sitesi amacı dışında kullanımı yasaktır.
  • Genel toplum kurallarının geçerli olduğunu unutmayın.