• ChatFox.Net
 • info@chatfox.net
 • Sohbet Mobil Kanalları

  birtanem

   

  Sohbet Mobil Kanalları

  Sohbet Mobil Kanallarımız,  aynı platformda olan chat odaları ve sohbet siteleri ile işleyiş ve sistemleri açısından ortak noktaları bakımından bazı ortak noktalar benziyor olduğuna bakmayın. ”ChatFox Chat Sohbet Mobil Sohbet” yazımızda CHAT, SOHBET odamız ın özelliklerini tanıtacağız. Sitemiz tamamıyla bir aile sohbet sitesidir. 12 Yıldır aralıksız chat sohbet hizmeti ile birlikte farklı kategorilerde kesintisiz hizmet vermektedir. Bunlardan başlıcaları tv medya , fragman , video, gazeteler ve oyun portallarımız yer almaktadır. Her zümreden ihtiyaca göre ve Türk örf üne uygun olmak şartıyla temiz ortamın doğru adresini sizlere sunulan Türkiye’nin kaliteli sohbetin simgesi olarak sitemizin adı chatfox.net olarak taçlandırılmıştır.

  Arkadaşlık, dostluk alanında 12 yılı geride bırakan arkadaşlık sohbet sitemiz güzide bir mekan olduğunu 12 yıldır siz arkadaşlarımızın övgü dolu sözlerinden ve giriş potansiyelimizden anlıyoruz. Sizlerin övgüsü bizlerin hizmet sunduğumuz aile ortamını geliştirmek ve sunucu huzurunu yuzır sayısına göre değil siz kullanıcılarımızın huzuru olarak telakki ediyor bu yönde yoğun çaba sarf ediyoruz. Sunucumuzun açıldığı günden bugüne gerek sunucu kullanıcılarımız gerekse yöneticilerimizle 12 yıldır yaptığımız fikir alış verişi ve röportajlarla önerileri ve şikayetleri dikkatle değerlendiriyoruz. Siz kullanıcılarımızla yapılan Röportajlarıda ve ana sayfamızdaki anketler yapıyor ve yapılan bu anketlerin bilgisini fikir teyatisin de bulunduğumuz ropörtajları tüm kullanıcıların bilgilendirmek amaçlı web sayfamızda paylaşıyoruz ilkemizi ilk günden bugüne Şeffaflık olarak belirledik 12 yıldır çizgimizden sapmadık uzun yıllar devam edileceğinin sözünü vermekteyiz. Sitemiz Editörleri neredeyse tamamı kendini geliştirmiş veya lise mezunu, fakülte mezunu gönüllü bireylerden oluşmaktadır. Konusunda Uzman bir kadro ile Sanal ortamın kişilere katkısının farkındayız. Bu farkındalıkla kullanıcılarımızı bilgilendirmek ve sosyalleşmek amaçlı oyun, yarışma aktivitelerine de yer vermekteyiz. ChatFox Chat Sohbet Mobil Sohbet si Kullanıcıların huzurlu sohbetini ön planda tutmaktadır.

  Mobil Sohbet

  Okuma yazması olan chat seven 18 üstü Her yaştan kullanıcıya kucak açıp chat odalarından huzur içinde seviyeli sohbet etmelerine imkan tanıyan chatfox.net macerasına son zamanlarda chatfox mobil özelliğini de gelişen duruma göre eklemiş bulunmaktadır. Akıllı cep telefonlardan (mobil cihazlar) kolayca bağlantılar sağlanmaktadır. Yeni bir uygulama olan mobil sohbet uygulaması kullanıcılar tarafından beğenilmekte son sürümlerle girişlerimiz güncellenmektedir. Yeniliklerimiz girişlerde sizlere aktif sohbet ekranının en alt kısmında yer alan “Duyurular” sekmesinden bilgilendirilerek yönlendirmeler başarıyla yapa biliyordunuz. Siz kullanıcıların yaptığımız duyuruları dikkate alıp deneme yapan arkadaşlardan bizlere gelen yorumlar doğrultusunda eksikleri gidermekteyiz. Sizlerin uyarıları sayesinde chatfox web ve mobil telefonlardan artık chatfox sohbet’e katılımda olumlu gelişmeler oldu. Genç arkadaşlardan ve hala ruhunda çocukluğunu yaşayanlar için kullanıcılarımız için oyun kanallarımza bir göz atmanızı öneriyoruz. Diziler vazgeçilmezimiz gibi birşey dizilerin bölümlerine göre güncel fragmanlarının takibini web sayfamızdan yapa bilirsiniz. Irc Sunucuları, Büyük Sanal Sunucuları, Mirc Script Giriş Sohbet Sunucuları, Sunucularda Admin Olmak, Sunucularda Kanal Sahibi Olmak.

  Pocket

  2 Defa Okundu

  Sohbet Girişi

  Şifreniz Yoksa Boş Bırakabilirsiniz.

  Zorunlu Kurallar

  • Sohbet sırasında cinsellik içeren sözler sarf etmek yasaktır.
  • Başka sohbet sitesi ismi ve linki paylaşmak yasaktır.
  • Büyük harf kullanmak arka arkaya yazı paylaşmak yasaktır.
  • Sohbet sitesi amacı dışında kullanımı yasaktır.
  • Genel toplum kurallarının geçerli olduğunu unutmayın.