• ChatFox.Net
 • info@chatfox.net
 • Mobil Sohbet Ortamında Neler Olur ?

  kız erkek

   

  Mobil Sohbet Ortamında Neler Olur ?

  Mobil Sohbet Ortamında Neler Olur ?, Günümüzde artık en çok merak duyulan ve ziyaret edilen sohbet siteleri içerisinde en çok aranan chat sitesi olma özelliğini taşımayan kısa sürede sohbet arkadaşı arayan arkadaşların beğenisini kazanarak daha çok kullanıcıya sesini duyurmak yönünde hızla mesafe kat eden kullanıcıların da arkadaşlık sitesi içerisinde uymakla sorumlu olduğunuz kurallar ile ilgili birkaç bilgi aktarmak istiyorum.

  Öncelikle sitemize geldiğiniz için teşekkür ederiz. Mobil ChatFox Sohbet Odalarımızı tercih ettiğiniz anda başlayan sistemlerimiz içerisinde herhangi bir kullanıcıya farklı sitelerin adlarını vermeniz yasaktır ve emeğe saygısızlıktır. Profesyonel editörlerimizin hazırladığı devamlı yenilenen ChatFox sohbet odası olarak ereğimiz süreklilik sürekli olarak ücretsiz muhabbet, i yapmak isteyen uyumlu Android akıllı cep telefonları vasıtasıyla çhat yapmak bay, bayanlar için kendilerine özel arkadaşlık odaların da gönül rahatlığıyla chat yapabilecekleri arkadaşlık, dostluk, sevgi ortamını siz arkadaşlarımızın hizmetinize sunabilmektir. Yenilenen Sitemiz içerisinde Küfürlü kelime kullanmak net olarak yasaktır, siyasi sohbetlerin yapılması sunucu genelinde rahatsızlıklara sebebiyet verdiği için karşıyız. ChatFox da amacımız huzur dolu sohbet etmeniz doğrultusunda hizmet verebilmek olmasından dolayı siyaset söyleşilerinin yapılmasına izin verilmemektedir, seçim günleri geldiği zaman yalnızca oylama saati bittiğinde sunucumuzun prensibi olarak o gece siyasi sohbetlerin yapılmasına müsaade edilmektedir. DDOS/BOTNET/PROXY gibi saldırı girişimlerin de bulunulması durumunda gerektiği takdirde yasal yollardan, adli mercilere bildirimde bulunulacaktır. Elimizdeki kayıtlar yetkililere sunularak en ağır ceza-i prosedürlerin tamamlanarak cezaya tabii tutulmanız adına savcılık ve bilişim suçları birimiyle yazışmalar yapıla bilmektir.
  Mobil Komutlar: Sistemlerimiz içerisinde olmaktan mutlusunuz ve devamlı olarak sistemimize giriş yapmak mı istiyorsunuz? Cevabınız evet ise! O halde çabucak (/nickserv register şifre e-posta) Nicik inizi kayıt ederek sitemizin sürekli kullanıcıları arasındaki yerinizi alabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz odaların founderinin kim olduğunu öğrenmek istiyorsanız: (/chanserv info #kanal biçiminde kanal sahibini ( founderi ) görebileceksiniz. Help (yardım) komutlarıyla ilgili ayrıntılı bilgileri öğrenmek için, sunucunuzun #HELP yardım odamıza giriş yapabilirsiniz. Kanal yöneticisinin size voice (+v) vermesiyle beraber AÇIK ve NET bir biçimde sorununuzu dile getirebilir, sorununuz çözümlen dirildikten sonra lüzumsuz bekleme yapmadan Help kanaldan lütfen çıkış yapınız. Sunucu yöneticilerini nasıl görebilirim diyorsanız? Sistemlerimizin kurucularını ve üst mercideki yetkililerini görebilmek için, sizin uygulamanız gereken komut:” /Motd” yazmanız durumunda ”status” dediğimiz yani sohbet penceresinin en üstünde sitemizdeki üst yöneticilerin Nick lerini görebileceksiniz.

  Mobil Chat hakkında aramalar: Bay veya bayanlarla mobil sohbet etmek , Islami mobil sohbet nasıl yapılır, Mobil chat odasına katılmak istiyorum, Sohbete mobil bağlan, Mobil mirc programı indir, Android sohbet siteleri, Erkeklerle sohbet kanalları, Wap chat yap, Kızlarla muhabbet et.
  Arama motorunun arama çubuğuna anahtar kelimelerin her hangi birini yazabilirsiniz.

  Pocket

  4 Defa Okundu

  Sohbet Girişi

  Şifreniz Yoksa Boş Bırakabilirsiniz.

  Zorunlu Kurallar

  • Sohbet sırasında cinsellik içeren sözler sarf etmek yasaktır.
  • Başka sohbet sitesi ismi ve linki paylaşmak yasaktır.
  • Büyük harf kullanmak arka arkaya yazı paylaşmak yasaktır.
  • Sohbet sitesi amacı dışında kullanımı yasaktır.
  • Genel toplum kurallarının geçerli olduğunu unutmayın.