• ChatFox.Net
 • info@chatfox.net
 • Kadın ve Erkek İlişkileri

  birtanem

   

  Kadın ve Erkek İlişkileri

  Günümüz de kadın ve erkeklerin arasında yaşanan Sohbet iletişim sıkıntıları olması ve birbirlerine gereğince vakit ayıramaması gibi sorunları ön plan da olmasıdır. Birliktelikte bireylerin birbirlerine zaman ayrılmaktan kaçmamaları gerekir aksi takdirde yanında bazı sorunları da beraberinde getirmektedir. Son zamanlar da yaşanan kadın ve erkeklerin sıkıntıları  bir hayli arttığını görmekteyiz. Daha çok kadın ve erkek ilişkilerinde birbirine olan saygıyı yitirmeleri ve eşlerin aralarında iletişim kopukluğunun yaşanması sorunların oluşmasını beraberinde getiriyor.

  Eşlerin beraberliklerinde düşüncelerini ve duygularını yansıtamadığı durumlarda anlaşamamazlık ortaya çıkmaktadır. Bunun yanında eşlerin bu problemlerin ailesine de yansıdığını görmekteyiz. Özellikle çoçukların psikolojikmen yansımaktadır. İnsanlar arasın da iyi bir iletişimin sağlanması gerekmektedir. Aksi halde iletişimin sağlanamadığı zamanlar da başkalarıyla bir takım çekişmeler küçümseme, sürekli kendi haklarını önemsemesi, eşine karşı sorumluluğunu yerine getirememesi, saygı duymaması,kendisini eşine karşı iyi bir şekilde ifade edememesi gibi uyum bozukluğu ve tartışmaların başlamasının sebebiyetini verir.

  Bu tür sıkıntıların beraberin de kendisinin ailesine ve sorumlu olduğu eşine nazaran yabancılık hissi vermesi, yeni arayışlara yönelmesine sebep olmaktadır.  Eşlerin yanı sıra cinsellik yaşamında uyum sağlayamaması ve birbirlerinin ihtiyaçlarını karşılayamama gibi durumlar da aralarındaki problemin büyümesine yol açmakta ve cinsellik tatminsizlik ortaya çıktığını görmekteyiz. Bir çok insanın ev ortamında yaşanan iletişim bozukluğu evdeki enerjinin olumsuz bir havanın oluşması bununla beraberinde getiren doyumsuzluk sebepleriyle ev ortamında her bir insanın doğal olarak davranışlarına yansıyarak aile içi çekişmelerine neden olur. Ve aile de bir gruplaşma meydana gelmektedir. Aile içi iletişim uyumunun olmaması sosyal faktörünün de aktif hale gelmesine sebep olur.

  Çünkü günümüz de  bu sorunlardan dolayı insanlar çareyi internet ortamın da aramakta ve yeni arayışlara yönelmektedir.  Bunun sonucun da iletişim olmaması yuvanın da yıkılmasına ve evliliğin sıkıntıların oluşmasına neden olduğunu görmekteyiz. Bireyler internette yeni arayışlara geçerken sohbet edilecek yeni arkadaşlar aramaktadır . İnternet ortamın da chat tutkunu hastalığına yakalanan bireylerin evliliğinde büyük sıkıntıları da yaşanmasını etkilemektedir. Bu yaşanan iletişim aksaklıkların da birlikteliklerinin sıkıntılı geçmesine neden olmaktadır.

  Erkek kadın cinsellik, kadın erkek birleşmesi, kadın erkek cinsel ilişkisi nasıl yapılır, kadın erkek ilişkisi cinsellik, kadın erkek ilişkisi sevişme, kadin erkek iliskisi nasil olur, kadın erkek cinsel ilişkileri, kadın erkek ilişkisi nasıl olmalı.

  Pocket

  14 Defa Okundu

  Sohbet Girişi

  Şifreniz Yoksa Boş Bırakabilirsiniz.

  Zorunlu Kurallar

  • Sohbet sırasında cinsellik içeren sözler sarf etmek yasaktır.
  • Başka sohbet sitesi ismi ve linki paylaşmak yasaktır.
  • Büyük harf kullanmak arka arkaya yazı paylaşmak yasaktır.
  • Sohbet sitesi amacı dışında kullanımı yasaktır.
  • Genel toplum kurallarının geçerli olduğunu unutmayın.