• ChatFox.Net
 • info@chatfox.net
 • Izmir Karşıyaka Arkadaşlık Ve Dostluk Siteleri

  birtanem

   

  Izmir Karşıyaka Arkadaşlık Ve Dostluk Siteleri

  Karşıyaka da yaşayan ve izmir’in çeşitli semtleri ve ilçelerinde bulunan yada sempatisi olan insanların toplanmış olduğu arkadaşlık Sohbet sitemize hoş geldiniz.

  Karşıyaka Sohbet Kanalları İçeriği; Geçen zaman içinde yitirilen arkadaşlık, geçen zaman karşısında direnen ve eski chat ortamını sizlere sunmakta olan platformda ücretsiz ve ön kayıt gerektirmeksizin, anında giriş yapabileceğiniz sohbet kanallarından olan ChatFox kullanıcılarına sunduğu hizmeti siz değerli kullanıcılarımız için tanıtalım istedik.

  Karşıyaka muhabbet kanallarımızda günün her saati, eğlence, oyun, radyo ve daha bir çok farklı alternatif seçenekleri ile sizlerin hizmetindedir. İnternet’de hoş vakit geçirmek, yeni arkadaşlıklar kurarak kendinize bazen sanal diye tabir edilen lakin belkide hayatınızdaki en önemli insan haline gelebilecek yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Günün yorgunluğu, stresi, iş telaşlarımızın sonunda evde hiç bir yere çıkmadan Karşıyaka’da yaşayan ve daha önce hiç tanışmadığınız insanlar ile iletişim kurabilirsiniz. Sohbet kanalları içerisinde sizlerin daha huzurlu, seviyeli ve daha kaliteli bir ortamda rahatça bulunabilmeniz için belirlenmiş ve konulmuş kurallar vardır. Bu kurallar sunucu içerisinde bulunan herkes için geçerlidir. Bu kurallara uymayanlar farklı cezalar ile yada sunucu dan uzaklaştırmaya kadar gidebilecek şekilde uyarılabilir. Şimdi Karşıyaka sohbet kanalları içerisinde neler yapabileceğimize bir göz atalım.

  Karşıyaka ChatFox Radyo Kanalı İçeriği; Radyo kanalı user (kullanıcı) leri için kurulmuş, günün her saati sevdiğiniz sanatçıların, en güzel albümlerini ücretsiz dinleyebileceğimiz, bunun yanı sıra kendi seçtiklerimiz ile de 24 saat online dj lerin yayınlarına istek şarkı’da bulunabileceğimiz bir müzik ve eğlence platformudur. Siz de ChatFox Fm farkı ile, içten ve samimi dost sohbetleri ile yayın yapan programcılarımız eşliğinde sevdiklerinize parça armağan edebilir, yeni dostluklara belkide yeni aşklara yelken açabilirsiniz. Karşıyaka sohbet kanalları içerisinde bulunan radyo kanalı hakkında, şikayet, öneri vb isteklerinizi #radyohelp kanalına giriş yaparak ulaştırabilirsiniz.

  Oyun Ve Eğlence Palformu Kanalları İçeriği; Oyun ve eğlence kanallarının fazlalığı ve farklılığı ile sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışan sunucumuzda günün her saati keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Ücretsiz zeka oyunları, kelime ve islam kanalları botlarının sunumunda hazırladığımız eğlence portalına katılabileceğiniz, seviyeli, tarafsız ve adaletli bir platformdur.

  Chat Ve Sohbet Kanalları İçeriği; Karşıyaka Chat Sohbet Kanalları, Belkide evlerinizden üstünüzdeki rahat kıyafetler ve kendi evinizin sıcaklığında sadece bir tık ile giriş yapabileceğiniz, hiç bir ücret talep etmeden, hiç bir ön kayıt gerektirmeksizin yeni arkadaşlıklar kurabileceğiniz platformdur. Bazen sanki çok eskiden beri tanıdığınız bir dostunuzla kahve içer gibi, bazen küçük bir anınızda ki mutluluğunuzu paylaşabileceğiniz gerçek bir dost, bazen sevgili kadar yakın ve cazibeli bir muhabbet, bazen bir abi yada bir abla kadar koruyucu ve eğitici, sanal ama çoğu zamanda sanal olmaktan çıkan bir düşünce belkide. Eski bir dost kadar yakın arkadaşlıklar kurabileceğiniz bu sevimli bir o kadar da ChatFox.Net ailesinde sizde yerinizi almak için ana sayfamızdaki bağlan butonuna nick ( kullanıcı adı) yazdıktan sonra giriş yapabilirsiniz.

   

  Pocket

  2 Defa Okundu

  Sohbet Girişi

  Şifreniz Yoksa Boş Bırakabilirsiniz.

  Zorunlu Kurallar

  • Sohbet sırasında cinsellik içeren sözler sarf etmek yasaktır.
  • Başka sohbet sitesi ismi ve linki paylaşmak yasaktır.
  • Büyük harf kullanmak arka arkaya yazı paylaşmak yasaktır.
  • Sohbet sitesi amacı dışında kullanımı yasaktır.
  • Genel toplum kurallarının geçerli olduğunu unutmayın.