• ChatFox.Net
 • info@chatfox.net
 • Hakkımızda

  ChatFox.Net Değerli Sevgili Dostlarımız Ücretsiz Sohbet Odalarına Hoş Geldiniz,

  Sohbet sitemiz Arkadaşlık Chat üzerine kurulmuştur. Yaklaşık 12 senedir sağlıklı, güvenilir ve kaliteli dostlukların ve arkadaşlıkların başladığı mekanımız da hizmetimize hız kesmeden devam etmekteyiz. Sizleri Sohbet Odalarımızda onurla gururla ağırlamaktan sevinç duyarız. Her zaman nerede olursanız olun kıymetli vaktinizi sohbet odalarımız da bulunan bayan ve bay arkadaşlarınız ile bedava chat yaparak geçirebilirsiniz.

  Dünya’nın her bir yanından gelen dostlarımızı bir araya getirerek uzağı yakın ediyoruz. Sanaldan gerçek hayata mükemmel dostlukların başlamasına vesile oluyoruz. İyi ki de yapıyoruz! Çünkü bu kısa ve güzel hayatımızı güzel dostluklarla geçirmek daha eğlenceli daha önemlidir. Ruh eşinize uygun arkadaşınızı kolaylıkla sohbet odalarımız da chat yaparak seçebiliyorsunuz.

  Sohbet Odalarımıza ister bilgisayarınızdan masaüstü ile web sohbet girişi yapabilirsiniz isterseniz akıllı cep telefonlarınızdan mobil sohbet girişi yaparak bağlanabilirsiniz. Seçim sizin. Doyasıya ve sınırsız akıcı sohbetlerin yaşandığı chat kanallarımıza sizleri de bekleriz. Üstelik üyelik şartı yoktur! Sadece kullanmak istediğiniz kullanıcı adınızı yazıyorsunuz ve sohbet odalarımıza bağlanıyorsunuz ve arkanıza yaslanıp kanallarımızda bulunan yeni arkadaşlarınız ile chat yapmaya konuşmaya dahil olabilirsiniz.

  Sohbet kanallarımızın yanında oyun kanallarımız ve radyo kanalınızda mevcuttur. Ve dahası.. Hemen kullanıcı adını yaz direk bağlan ve mutluluğa açılan kapılarını arala..

  Hoş Sohbetler Dileriz.

  Pocket

  Sohbet Girişi

  Şifreniz Yoksa Boş Bırakabilirsiniz.

  Zorunlu Kurallar

  • Sohbet sırasında cinsellik içeren sözler sarf etmek yasaktır.
  • Başka sohbet sitesi ismi ve linki paylaşmak yasaktır.
  • Büyük harf kullanmak arka arkaya yazı paylaşmak yasaktır.
  • Sohbet sitesi amacı dışında kullanımı yasaktır.
  • Genel toplum kurallarının geçerli olduğunu unutmayın.