Anasayfa / Sohbet Odaları / Geveze Sohbet Odaları

Geveze Sohbet Odaları

Geveze Sohbet

Geveze Sohbet Odaları

 

Değerli geveze sohbet odaları takipçileri, Öncelikle buradan hepinize kucak dolusu saygı ve sevgilerimi gönderiyorum. Neden böyle düşündüğümü soracak olursanız sizlere şöyle cevap vereyim. İçerisinde bulunduğumuz zamana bakacak olursak öyle sıkıntılı günlerden geçmekteyiz ki hepimizin yüreklerini dağlayacak olaylar olmakta dünya çerçevesinde. Biz bu çerçevenin neresindeyiz diye sormadan geçemiyorum kendi kendime.

Böylesine günleri hep birlikte yaşıyorken ve elimiz kolumuz bağlı olarak yerimizde duruyorken bu sıkıntılarımızı az da olsa üzerimizden atacak bir şeyler arıyorken en sağlam dostluklarımıza en güzel sohbetlerimize en güzel chat ortamlarımıza atıyoruz kendimizi. Neden olmasın sohbet chat arkadaşlık ortamında bu dertlerimizi paylaşmaya çekinecek aklımızın bir köşesinde acaba bu dertlerimi söylesem nasıl bir tavır ile karşılaşacağım diye düşünmeden bizlerle www.chatfox.net sohbet adresine gelerek en güzel şekilde kurduğumuz ortamlarda yeni edindiğiniz arkadaşlıklar yeni edindiğiniz dostluklar ile kendinizi biraz da olsa rahatlatabilirsiniz.

Ben her zaman yaptığımı sizlere söylüyorum bütün bir günün stres ve yorgunluğunu kafama takılan sorularımı candan edindiğim dostluklarımla arkadaşlarımla ailem dediğim insanlarla paylaşmaktan asla kaçınmadım sizlerin de kaçınmayacağını düşünerek bu yazımları sizlerle paylaşmak gereğinde hissettim kendimi.

Beni bu düşüncemden dolayı ne denli görüp ne denli bilinç altınızda canlandırıyorsunuz bilemiyorum ama her ne olursa olsun paylaşmak her daim güzeldir düşüncesi ile yapıyorum her ne yapıyorsam. Bu sanal alem dediğimiz ortamda yalan beyanlar ile kendimizi olmadığımız bir kişilik ile karşımızda olan kişi yada kişilere tanıtırsak asla gerçek bir dost gerçek bir arkadaşlık için kendimize yeni ufuklar çizemeyiz.

Asla sizlere abartıyor olarak görünmek istemem. Sözlerim en içtenliğim ve en doğal hallerim ile yazılmaktadır. Eğer benim bu sözlerim sizlerin yüreklerinde bir yer edinerek bizlerle beraber olmanızı sağlayacak ise o zaman gerçekten yaptığım işin ve emeklerimizin sahiden doğru olarak siz değerli üyelerimize iletildiğini düşünerek gurur duyarım.

Fazla sözü uzatmadan sizlere diyecek olursam kısaca geveze sohbet odaları, chat ortamında sizlerle gerçekten ilgilenecek ve her zaman dinleyecek kişiler ile sohbet etmek onlarla paylaşımlarda bulunmak aklınızda olanları sormak cevaplar almak istiyorsanız herhangi bir üyelik yada ödeme gerektirmeksizin sizleri Tatli sohbet adresine bekliyoruz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

işsizlere cep harçlığı

İşsizlere günlük cep harçlığı Nasıl alınır? Şartları nelerdir?

İşsizlere günlük cep harçlığı Nasıl alınır? Şartları nelerdir? İstihdam şurası ödül töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Recep …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sohbet
sohbet