Anasayfa / Chat Konuları / Erkeklerin Sohbet Ateşi

Erkeklerin Sohbet Ateşi

Erkeklerin Sohbet Ateşi

Attığımız başlık sizi şaşırtmasın arkadaşlar. Hani hep söylenir erkekler konuşmayı sevmezler, onlar aslında gözleriyle konuşurlar diyorlarda bence yanlış söylüyorlar.

Erkekler En Çok Neyi Konuşmayı Sever?

İşte bu güzel bir soru olur bizler için. Biz bayanların akla gelen ilk şey tabiki football olsa gerek. Bu gerçekten doğru bir tespit. Şimdi bu erkeler, biz bayanlar ne zaman ojemizden, süsümüzden konuşsak tepkileri hemen ‘ Ne gereksiz konular bunlar ‘ diyerek kendilerini aklamaya çalışırlar ama nafile. Konu tp olunca erkelerin kendilerini bir görmesi lazım, başlayınca susmuyor.

Futbol muhabbeti bir erkek muhabbetinde en aşağı bir saati tutar, top muhabbeti bittikten sonra erkeklerin sohbeti siyasete kayar, 1 saate siyaset konuştuktan sonra, erkeklerin sohbeti bayanlara kayar, işte bu muhabbet saatlerini alan bir diğer muhabbetten bir tanesi dahadır. Erkeklerin sohbet ateşini körükleyen diğer bir konu ise askerlik anılarıdır. Belkide aynı konuyu bir çok kez konuşmuşlardır ama ne önemi varki, aynı şeyi kırk kere konuşmayı seviyor bu erkekler.

Tabiki bazen biz bayanlarda aynı şeyi bir çok kez tekrar tekrar konuşabiliyoruz. Pekte suçlamıyorum bu konuda ama bizlerin en azından bir eskime tarihi var konuşulan konularda, ama erkelerde o hikaye hiç eskimiyor, o oyuncu takımdan çıksa bile hala konuşuluyor, hele eski kız arkadaş hikayeleri işte o hikayeler hiç eskimeyen hikayelerden biri daha.

Şimdi sohbet konularına bir bakalım şu erkeklerin bize laf attıkları kadar acaba kendileri ne kadar gerekli konuları konuşuyolar. Bu yazıyı yazdığım için biliyorum bir çok erkek arkadaşımız beni topa tutacak gibi görünsede, bayan arkadaşlarımızın hoşuna gideceğinden eminim çünkü bu yazdıklarım gerçek inasalarda inanmasalarda.

Biz bayanlar çoğu zaman büyük bir ilgiyle dinliyorumuşuz gibi görünsekte, gelin birde bizim içimize sorsalar ya, aslında büyük bir can sıkıntısıyla dinliyoruzdur. Hadi birde erkeklerin anlayışına bakalım bu hususta. Biz bir şey anlattığımızda eğer konuyla ilgilenmiyorlarsa, offf, puufff, kapatsak mı konuyu gibi kabaca tepkileri bize göstermekten hiç kaçınmıyorlar.

Sonrada yazı yazınca adımız, bayanlar erkekleri çekemiyor diye anılıyoruz. Biz sadece herkez konuşmayı seviyor, gerçekleri kabullenmelerini istiyoruz o kadar. Erkekler sizlerde çok gereksiz konularda konuşuyorsunuz lütfen kabul edin artık. Yukarda saydığım spor, kadın, askerlik anıları veya siyaset sizcede eskimedimi artık. Bence sizlerde artık bizim ojjelerimiz gibi bayatlamış muhabbet konularınızı değiştirmelisiniz. Örneğin müze konuşun, tarih konuşun, klasikleri konuşun nebilim konuşun bişeylerden ama sizde artık konuştuğunuz konuları değiştirin artık.

Umarım bu yazımızla erkek arkadaşlarımız biz bayanları artık gereksiz ithamlarıyla yargılamaktan vaz geçerler ve kendilerinide görürler birazcık, birazda bizde hak verirler. Bu kavganında artık bu yazıyla bitmesini istiyorum. Öünkü yıllardır aynı konu konuşulur bitmeden usanmadan, erkeler bayanlara gönderme yapar, bayanlar erkeklere gönderme yapar ama gerçek herkez kendi çapında uzun uzadıya konuştuğu gereksiz mevzuları vardır kendi içinde. Bu durumu böyle düşündüğümüzde, bence her iki tarafta biraz çizgilerine sahip çıkmalılar diye düşünüyorum. Bundan sonraki yazımda tabiki bayanlar hakkında bir yazı yazıcam. Sonuçta atalarımız ne demiş cuvaldızı kendine batır, iğneyi başkasına. Bizimde kendimizi sorgulamamız lazım bunu biliyorum ve diyer yazımıda biz bayanların hangi konularda sohbet etmeyi sevdiğini yazıcam. Bir sonraki sohbet yazımızda görüşmek dileği ile kendinize iyi bakın sevgili okurlarımız.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

güvenilir sohbet

Güvenilir ve Seviyeli Sohbet Sitesi

Güvenilir ve Seviyeli Sohbet Sitesi Türkiye’nin şehirlerinden illerinden katılan Türk sohbet arkadaşlarımızla ve Dünya’nın bütün …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sohbet
sohbet