Anasayfa / Sohbet Odaları / Diğer Sohbet Odalarından Farkımız

Diğer Sohbet Odalarından Farkımız

Diğer Sohbet Odalarından Farkımız, Bildiğiniz gibi bizim yaptığımız işin benzerini yapan sohbet sitelerinin sayısı son zamanlarda aldı yürüdü. O yüzden sizin de güvenilir bir sohbet sitesi aradığınızın farkındayız. Güvenilirlik konusunda aradıklarınız farklılıklar gösterebilir. Bu konuyu biraz daha açmakta fayda var. Öncelikle internet bazında kimlik bilgilerinin güvenliği konusunda diğer chat sitelerinden daha önde olduğumuzu belirtelim. Bilgileriniz bizimle daha güvendedir. Siteye giren kullanıcılar açısından bakarsak, gelen kişilerin dolandırıcı, üçkâğıtçı vb. kötü niyetli kişiler olduğunu saptadığımız anda o kişi siteden uzaklaştırıyoruz ve bu konuda adminlerimiz ve moderatörlerimiz hayli sıkı bir çalışma yürütmektedirler.

Sitemizde yeni tanıştığınız insanlara özel bilgilerinizi (ad, soyad dışında TC kimlik numarası, telefon numarası, banka kart bilgileri, internet sitelerinde kullandığınız şifreler vb.) vermediğiniz sürece, kullanıcılarımızın bu tür bilgilerinize ulaşması mümkün değildir. Bunun dışında siteye gelen kullanıcıların mümkün olduğunca düzgün insanlar olması için çaba gösteriyoruz. Chat sohbet odalarında tanışacağınız kişilerin size rahatsızlık vermelerini istemeyiz. Bu nedenle bize bildireceğiniz şikâyetler dikkatli bir şekilde incelenecektir ve siz kullanıcılarımızın daha güzel bir ortamda sohbet etmesini sağlamaya çalışacağız.

Biz diğer birçok internet sitesinin sahipleri gibi sadece sizlerin sitemize girerek bize para kazandırmanızı isteyerek yola çıkmadık. Diğer Sohbet Odalarından Farkımız, Bizim amacımız daha ziyade, sizlerle diğer kullanıcılarımız arasında güzel dostluklar kurulmasını sağlamak, daimi ilişkilere ön ayak olmak, ileride nasıl ve nerede tanıştığınızı soranlara anlatırken bizden de bahsetmenizi sağlayabilmektir.Sizin kuracağınız güzel ilişkiler bizim de mutluluğumuz olacaktır. Böyle bir mantıkla yola çıkmış çok fazla site yoktur. Bunu amaçlayanlar arasında da bizim kadar samimiyet duygusuyla bezenmiş, sizin mutluluğunuzla mutlu olan, kendinden çok sizi düşünen, sizleri neredeyse bir anne, bir baba şefkatiyle karşılan bir site daha bulamazsınız. Bulursanız izin verin biz de gelelim.

Hakkında ChatFox Editörü

İlginizi Çekebilir

işsizlere cep harçlığı

İşsizlere günlük cep harçlığı Nasıl alınır? Şartları nelerdir?

İşsizlere günlük cep harçlığı Nasıl alınır? Şartları nelerdir? İstihdam şurası ödül töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Recep …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sohbet
sohbet