Anasayfa / Bayan Sohbet Odaları / Dadaşların Sohbeti

Dadaşların Sohbeti

dadaş sohbet

Dadaşların Sohbeti

Öncelikle siz değerli Dadaşların Sohbeti kullanıcılarımız, dadaş kelimesi birden çok değişik anlamlara yorumlanmıştır.

Bazı insanlar “Dadaşlar nasıl insanlar” “dadaş ekşi” gibi tarayıcıları ile arama motorların dan araştırma yapılmaktadır. Dadaş kelimesi kökeni asıl olarak Erzurum şehrine daha çok baskın olarak benimsenmektedir.

Dadaş kelimesi bazı insanların dilinde,

Alıntı: Kimine göre; mert, cesur, özü sözü doğru zalimin karşısında, mazlumun yanında olan merhametli, yiğit biridir. Kimilerine göre; erkek kardeş, ağabeyi, cesur, yiğit, tüm erdemleri kendisinde toplamış mükemmel bir insandır. “Aynı zamanda ‘numune-yi misal’ bir Erzurumludur. Bazılarına göre de. bar tutan, at binen, cirit atan. kabadayı, tığ gibi bir delikanlıdır.”

Dadaş Sohbetler Siteleri arasın da mekanı  olarak en çok tercih edilen kaliteli elit chat odalarımız da, sizler gibi mert cesur vesaire bir çok dostlarımız yer almaktadır. Sunucumuzda sürekli yeni arkadaşlarımız aramıza katılmaktadır. Sizleri de Dadaşça Sohbet odalarımıza bekleriz. Sohbet sitesi olan odalarımız bedavadır ve her hangi bir ücrete tabi tutulmaksızın istediğiniz dilediğiniz kadar takılabilir, yeni arkadaşlarınızla tanışabilir, eğlencelere katılabilirsin ve sohbetler edebilirsiniz. Tüm Bayan ve Bay Dadaş Sohbet severlerimizi sohbet odası chat kanallarımıza bekleriz.

Çirtler, evliler, dullar ve bekarlar herkes ama herkes yetişkini, olgunu ve genci +18 yaş ve üstü her yaş grubun da kendisine uygun Dadaş sohbet eşi bulmakta ve aramaktadır. Çünkü sohbet odaları can sıkıntısına birebir gelir ve aradığınızı sanal irc sunucusundan bulursunuz. Mobil veya web üzerinden sohbet chat odaları sitemize bağlanabilirsiniz. Ben de bir dadaşım diyorsan seni de aramızda görmek ve tanışmak isteriz. Sanal sunucumuz da Dadaş Sohbetler ile eğlencenin keyfini çıkarın. İyi sohbetleriniz. olsun.

Bedava Dadaş Sohbet Odaları Girişi

Hakkında ChatFox Editörü

İlginizi Çekebilir

bayan ücretsiz sohbet arkadaşı

Bayan Ücretsiz Sohbet Arkadaşı

Bayan Ücretsiz Sohbet Arkadaşı Bütün Güzel Bayanlarımızı ücretsiz sohbet odalarımız da chat yapmaya davet ediyoruz. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sohbet
sohbet