• ChatFox.Net
 • info@chatfox.net
 • Dadaşların Girdiği Sohbet Sitesi

  birtanem

   

  Dadaşların Girdiği Sohbet Sitesi

  Öncelikle siz değerli Dadaşların Sohbeti kullanıcılarımız, dadaş kelimesi birden çok değişik anlamlara yorumlanmıştır.

  Bazı insanlar “Dadaşlar nasıl insanlar” “dadaş ekşi” gibi tarayıcıları ile arama motorların dan araştırma yapılmaktadır. Dadaş kelimesi kökeni asıl olarak Erzurum şehrine daha çok baskın olarak benimsenmektedir.

  Dadaş kelimesi bazı insanların dilinde,

  Alıntı: Kimine göre; mert, cesur, özü sözü doğru zalimin karşısında, mazlumun yanında olan merhametli, yiğit biridir. Kimilerine göre; erkek kardeş, ağabeyi, cesur, yiğit, tüm erdemleri kendisinde toplamış mükemmel bir insandır. “Aynı zamanda ‘numune-yi misal’ bir Erzurumludur. Bazılarına göre de. bar tutan, at binen, cirit atan. kabadayı, tığ gibi bir delikanlıdır.”

  Dadaş Sohbetler Siteleri arasın da mekanı  olarak en çok tercih edilen kaliteli elit chat odalarımız da, sizler gibi mert cesur vesaire bir çok dostlarımız yer almaktadır. Sunucumuzda sürekli yeni arkadaşlarımız aramıza katılmaktadır. Sizleri de Dadaşça Sohbet odalarımıza bekleriz. Sohbet sitesi olan odalarımız bedavadır ve her hangi bir ücrete tabi tutulmaksızın istediğiniz dilediğiniz kadar takılabilir, yeni arkadaşlarınızla tanışabilir, eğlencelere katılabilirsin ve sohbetler edebilirsiniz. Tüm Bayan ve Bay Dadaş Sohbet severlerimizi sohbet odası chat kanallarımıza bekleriz.

  Çirtler, evliler, dullar ve bekarlar herkes ama herkes yetişkini, olgunu ve genci +18 yaş ve üstü her yaş grubun da kendisine uygun Dadaş sohbet eşi bulmakta ve aramaktadır. Çünkü sohbet odaları can sıkıntısına birebir gelir ve aradığınızı sanal irc sunucusundan bulursunuz. Mobil veya web üzerinden sohbet chat odaları sitemize bağlanabilirsiniz. Ben de bir dadaşım diyorsan seni de aramızda görmek ve tanışmak isteriz. Sanal sunucumuz da Dadaş Sohbetler ile eğlencenin keyfini çıkarın. İyi sohbetleriniz. olsun.

  Pocket

  2 Defa Okundu

  Sohbet Girişi

  Şifreniz Yoksa Boş Bırakabilirsiniz.

  Zorunlu Kurallar

  • Sohbet sırasında cinsellik içeren sözler sarf etmek yasaktır.
  • Başka sohbet sitesi ismi ve linki paylaşmak yasaktır.
  • Büyük harf kullanmak arka arkaya yazı paylaşmak yasaktır.
  • Sohbet sitesi amacı dışında kullanımı yasaktır.
  • Genel toplum kurallarının geçerli olduğunu unutmayın.