• ChatFox.Net
 • info@chatfox.net
 • Cinsimize karşı güven olgusu

  kız erkek

   

  Cinsimize karşı güven olgusu

  İnsanların yaşamları boyunca yanların da olabilecek sağlam Sohbet edebilecek sırdaş olabilecek dostluklar ve arkadaşlıklar aramaktadır. Genel de bir çoğu anlaşabileceği kafa yapısına uygun olan kişiliklere önem vermekle birlikle bir çok çevrenin içerisin de olup kendisini iyi bir toplumun içerisine yöneltmeye çalışmaktadır. Nitekim bu devirde insanları tanımak çokta kolay değildir. Bu yüzden insan oğlu karşındakini çok iyi tanımalı,dinlemeli ve yapısını analiz etmelidir. Güven manasında çok sık düş kırıklıkları yaşamaktadır.

  Cinsimize karşı güven olgusu , Her insan karşı cinsine erkek  olsun kadın olsun güvenmek ona sadık etmek ister. Bu da hiçte göründüğü kadar olmaya bilir. Çünkü hayatımızın bizlere ne getireceği belli olmaz. Her zaman herşeye rağmen açık olmakta fayda vardır. Önlememizi bu tür olasılıklara karşı almamızda fayda vardır. İnsan oğlunun yapı tarzı oldukça değişken türüdür. Her kişi farklı olduğu gibi düşünceleri,fikirleri ve kültürleri farklı türden olabiliyor. Karşımızdaki cinsimizi iyice analiz etmeliyiz  ve ona göre davranışlarda bulunmayız. Her insan her şeyden hoşlanmayabilir. Hoşlanmadığı takdirde anlaşmazlıklara yol açar ve tartışmalara kadar eli uzanır.

  İletişimimizi sağlam tutarak karşı cinsimizi anlayarak düşünerek karşılık vermeliyiz. Bunun için sohbet ederken daha anlayışlı saygılı olarak o cinsin takdirini de kazanmış vede gözünede girmiş oluruz. Dünya da birbir çeşit insan türü vardır. Her insanında kendine özgün hür iradeside olduğu kadar karekteristik bir yapı özelliğine sahiptir. Anlamadan bilmeden yapılan bir işlerde her daim kötü sonuçlar doğurabilir. Bu tür şeylerde yanılma payının olmaması için iletişimizi kurarken dinleyerek iyi bir sohbet kurmamız çok önemlidir. Anlaşılmadığı zaman insanlar bazen farklı tepkilere yol açabilir ve istenmeyen sebeplerede yönelme payının olduğunu bir çok kez kanıtlanmış olduğunu görmekteyiz.

  Aklımızı iyi bir şekilde kullanarak bunları iyice düşünüp taşınıp karar vermekle birlikte daha iyi zamanlarda ve koşullarda karşımızdaki cinsimizi anlayarak fikirlerine, düşüncelerine ve sorularına en doğru biçimde yanıt vermeliyiz. Bu sayede cinsimize doğru bir şekilde adımımızı atarsak hem gözünde güzel bir  yer edinmiş oluruz hemde onun yanında bir yer edinmiş oluruz. Güven insanlar için çok önemlidir. Bir kez güven duygusu sarsıldımı bir daha onarması çok güçlük çekilmektedir. Buna göre görmeliyiz ve yaşamalıyız.

  Bir kadın bir erkeğe nasıl güvenir, kadın ve güven ile ilgili sözler, erkeğe güven vermek, erkeğe güven nasıl verilir, bir erkek bir kadına nasıl güvenir, bir kıza güven vermenin yolları, bir kadına nasıl güvenilir, erkeğin güvenini kazanma yolları.

  Pocket

  3 Defa Okundu

  Sohbet Girişi

  Şifreniz Yoksa Boş Bırakabilirsiniz.

  Zorunlu Kurallar

  • Sohbet sırasında cinsellik içeren sözler sarf etmek yasaktır.
  • Başka sohbet sitesi ismi ve linki paylaşmak yasaktır.
  • Büyük harf kullanmak arka arkaya yazı paylaşmak yasaktır.
  • Sohbet sitesi amacı dışında kullanımı yasaktır.
  • Genel toplum kurallarının geçerli olduğunu unutmayın.