Anasayfa / Sohbet Odaları / Chat ve Seviyeli Sohbet

Chat ve Seviyeli Sohbet

Chat ve Seviyeli Sohbet

Chat ve Seviyeli Sohbet sitesine hoşgeldiniz. Merhaba Arkadaşlar: Bugün sizlerle sohbeti konuşalım istedim sohbet iletişim yollarımızdan vazgeçilmezimiz belkide en çok haz aldığımız iletişim yolumuzdur değilmi bazen dostlarla bir araya gelerek bazen telefonla bazen de yazışarak yaptığımız sohbet hayat her zaman malesef ki dostlarla bir araya gelmemize izin vermez hayatın akışı çalışma koşulları kısacası hayat şartları bazende sevdiklerimiz uzaktadırlar yazışarak iletişim kurmayı seçeriz bazende öyle bir zaman olur ki en yakınımızda kişiyle paylaşamayız yüreğimizi ve sıkıntılarımızı. Kimi zaman kafamızdaki sorunları anlatamayız. Bazen öyle dostlar ararızki dertleşebileceğimiz biri yada birileri olsun yol göstersin dertlerimi dinlesin bazende kendi etrafımızda yapamadığımız rahat olamadığımız kadar neşeli olmak isteriz işte bunları yaparkende yeni dostluklar kurabileceğimiz insanlar ararız güvenli seviyeli hoş sohbet ortamı işte böyle hissettiğiniz anda tamda doğru adres: chatfox.net seviyeli sohbet ortamı oyun kanalları, İslami oyun kanalı, kelime, kelime, test vb. vakit geçirebileceğiniz hoş seviyeli bir ortam yeni dostluklar kurabileceğniz bu güzel ortamda ayrıca iki tane sohbet odası var. bunlardan ilki Chat odası ve diyeri ise sohbet odası bu odalarımız sizlerin hizmetine sunduğumuz sitemizde canlı olarak yapılan radyo yayınlarımızı da keyifle dinleyebilir dj
arkadaşımızın yayın formatına uyarak istekler yapabilirsiniz ayrıca dj lik yeteneğiniz varsa sizlerde aramıza katılarak dostlarınıza yayın yaparak dostlarınızla birlikte eğlenebilir bu hoş sohbet ortamında vakit geçirerek yeni dostlarda kazanabilirsiniz. Sitemizin girişleri ücretsiz olmakla beraber herhangi bir üyelik şartı da yoktur.
__Arzu ettiğiniz takdirde nickinizi (takma isminizi ) kayıtlayabilir siniz bunu yapabilmeniz için sitedeki görevli arkadaşlar sizlere yardımcı olacaklardır.
__Ve nick kayıt işlemi tamamen sizlerin güvenliği acısından düşünülmüştür zira seçdiğiniz nickle (takma isminiz ) bir başkası da seçerek gelebilir ve oradaki dostlarınız o kişiyi siz sanarak ietişime geçebilirler ayrıca kayıtladığınız nick dostlarınızın sizi tanımasına yardımcı olacaktır nick kayıt işlemi için ücret gibi herhangi bir ödeme gerekmemektedir sitemiz tamamen ücretsizdir.
Ayrıca herhangi bir sorununuz olduğunda ve yardıma ihtiyac duyduğunuzda ( operhelp ) kanalında sizlere yardım edebilecek yetkililere seslenerek yardım alabilirsiniz.
__Özel kapatma butonunu kullanarak özelinizi isterseniz kapatabilir isterseniz açabilirsiniz görüşmek istemediğiniz kişilere özelinizi kapatabilirsiniz.
Sohbete ihdiyac duyduğunuzda seviyeli ve canlı yayın dinleyerek keyifli sohbetler edebileceğiniz sitemizde siz değerli misafirlerimizi agarlamaktan kıvanç duyarız.

YUNUS EMRE DERKİ

__Kırma dostun kalbini, onaracak ustası yok. Soldurma gönül cicegini, Sulamaya ibrik yok
__Hoştur bana senden gelen, ya gonca gül, yahut diken. Ya hayattır yada, kefen. Narinde hoş, nurun da hoş, kahrında hoş, lütfunda hoş.
Ne güzel sözlerle bizlere dostlukların anlamını ifade etmeye çalışmış deilmi bizde yüreklerimizi siz değerli misafirlerimize açarak buyrun hoş sadaya muhabbette buyrun çay kahve veremesek,de
Dostluk kapımızı açdık buyrun sevgi ve saygılarımla.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

işsizlere cep harçlığı

İşsizlere günlük cep harçlığı Nasıl alınır? Şartları nelerdir?

İşsizlere günlük cep harçlığı Nasıl alınır? Şartları nelerdir? İstihdam şurası ödül töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Recep …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sohbet
sohbet