• ChatFox.Net
 • info@chatfox.net
 • Canlı Sohbet Gabile Chat

  birtanem

   

  Canlı Sohbet Gabile Chat

  ilk olarak konumuz ; Gabile Sohbet Odaları, Kimisi içersin de bir emel bazıları içersin de ise yanlızca araçtır. Fakat anlatımımda şu şekilde misaller sunabilirim önceden tüketimi yanlızca İnternet  Cafeler de o da aheste mı aheste. O kadar kalabalığın içersin de sıra bulunca kendimizi bahtlı hissettiğimiz insanlardık. Biz fakat gel gör ki henüz her evde bir internet her telefonda bir bağlantı bugünkü geçmişe nispeten erişemediğimiz ne varsa bugün her şey henüz basit.

  Yani kimi sipariş sitelerinin sloganı gibi bir telefon kadar yakınız 🙂 işte bu fırsat bolluğuyla bizde kendisi yerimizi ve mekanımızı kurma fırsatına müdahil olduk. Bizim mekan sitemiz de yazılı Canlı Gabile Sohbet Odaları sitemiz internet’ in kolaylılığını siz kıymetli kullanıcılarımıza açtık ve siz kıymetli okuyucularımıza hizmetine sunmuş bulunmaktayız sona erdi olarak bilinen İrc ve Sohbet sitelerini yine canlandırmamız birinci temennimizdir. Tanrı bu yoldan bizi utangaç etmesin bizleri çokça dost ve dostlarımızla birlikte kurdumuz yerimizdir.
  Can sıkıntısına reel de dostluk bağları zayıf insanların kendisini ifade etmekte güçlük çeken kendilerini anlatabileceği yegane Canlı Gabile Sohbet Chat odalarına sahip bir adrestir.
  Sitemizde; Sahip olunan Radyo, Bulmaca Kanalı, Sözcük müsabaka, anlayışlı Oper Admin ve Server sahiplerimizle Siz Kıymetli Kullanıcılarımızın hizmetinizdedir.
  Yaş kent cinsiyet kategorilerden insanlar bulabilir dost olabilirsiniz sizler yeni arkadaslar bulabilir belkide sosyal basında dahi eşitgetirmediğiniz dostlarınızı dahi burada bulabilirsiniz.
  Dünya ne kadar küçükmüş dedirtebilecek kadar büyük bir siteyiz bir o kadar büyük bir aileyiz biz yapmanız lüzumlenen tek şey eski Canlı Gabile Sohbet Odaları adresine girip bende varım diyebilmek içersin de sizi bekliyoruz.
  Dil, Din, Irk ayrımı yapmaksızın belirli kaideler dahilinde düşüncelerinizi özgürce ifade edebilirsiniz.
  Lütfen bunu yapar iken karşınızdakileri hiçbir zaman kırmadan ve üzmeden yapın.

  Gabile alternatif giriş, Gabile chat android, Gabile iletişim, Gabile server, Gabile sohbet kanalı, Yetişkinler sohbet, Sohbet odaları ücretsiz.

  Pocket

  4 Defa Okundu

  Sohbet Girişi

  Şifreniz Yoksa Boş Bırakabilirsiniz.

  Zorunlu Kurallar

  • Sohbet sırasında cinsellik içeren sözler sarf etmek yasaktır.
  • Başka sohbet sitesi ismi ve linki paylaşmak yasaktır.
  • Büyük harf kullanmak arka arkaya yazı paylaşmak yasaktır.
  • Sohbet sitesi amacı dışında kullanımı yasaktır.
  • Genel toplum kurallarının geçerli olduğunu unutmayın.