• ChatFox.Net
 • info@chatfox.net
 • Arkadaş seçimimizi iyi yapmalıyız

  bayan chat odaları

   

  Arkadaş seçimimizi iyi yapmalıyız

  Her insanın bu hayatta bir Sohbet arkadaşı olmalıdır. Sadece ona her şeyini içini döküceksin ve düşüncelerini paylaşacaksın. İşte bu durumda bunun için karşımız da ki insanı iyice tanımamız gerekiyor. Güven bakımın dan herkese güven olmuyor çünkü, her şeyini paylaşa mı yorsun. Sağlıksız bir arkadaşlıkta kötü duygular yaşayabilirsin. Bu yüzden karşımız da ki arkadaşımızı sohbetiyle çok iyi inceleyip dinleyip analiz etmeliyiz. Eğer iyice tanımadan her şeyimizi sohbetimizi paylaştığımız da hayal kırıklığına uğrayabiliriz. Bu nedenle arkadaşlıklar da olsun yeni ilişkiler de olsun iyi bir seçim yapmamız da her zaman fayda vardır. Yeni bir ortama karıştığımız zaman farklı arkadaşlarla iç içe olabiliriz. Onları iyi bir şekilde dinleyip sohbetine karşılık verebiliriz. En önemlisi de karşımızdakini anlamamız gerekir. Anlamadan dinlemeden ön yargılı olursak eğer kötü bir başlangıç yapmış oluruz. Daha sonrasın da bu kişilerle iyi bir iletişim şansını kaybetmiş oluruz. Her zaman karşımızda olan insanı sohbetiyle duruşuyla hareketlerine dikkat etmemiz lazım.

  Kafa olarak kendimizle uyuştuğu zaman o kişiyle devamlı olarak güzel bir dostluk şansını yakalayabiliriz. Nice zamanlar geçirebilir ve güzel sohbetler kaynata biliriz. Yanımız da bizi gerçekten de seven dinleyen bir sevdiğimiz dostumuzun olması kadar bu dünyada güzel şey yoktur. Her şeyini her anını ona anlatmak insana mutluluk vericidir. Onunla dışarıda olsun evde olsun saatlerce sohbetin keyfini tadını çıkarmak doyumsuz olur. Fikir bakımından uyuştuğu zaman insan düşünceleri her zaman daha bir ön planda olur dostluklar. Bizlerde sevdiklerimizin yanında olduğumuz sürece sırtımız yere gelmez. Arkadaş seçimimizi yaparken dikkat etmeliyiz. Kafa dengi hayat arkadaşımızla ne istersek yapabiliriz. Çarşıya gidebiliriz, güzel ortamlara katılabiliriz,Pazara çıkabiliriz,Alışveriş yapabiliriz ve sayamadığım bir çok güzel anları birlikte geçirebiliriz. İnsanın sevdiği arkadaşı kadar güzel bir şey yok bu dünya da! Sevdiğimizi görünce adeta kalbimiz ilk bahar neşesi gibi pır pır atar. O kadar neşeli olur ki etrafımız sanki kelebekler uçuşurcasına gibi hayatımız renklenir ve dünyalar bizim olur. Bu yüzden her zaman güzel arkadaşlıkların ve sevdiklerimizin değerini bilmeliyiz. Onlarla vaktimizi daha çok geçirerek sohbetin dibini vurabiliriz. Faydalı bir arkadaş her daim bizlerin avantajını oluşturur. Arkadaşımızı iyi seçmeliyiz. Hayat sevince güzel.

  Arkadaş seçimi testi, arkadaş seçimi ile ilgili sözler, arkadaş seçimi kompozisyon, arkadaş seçimi yaparken nelere dikkat etmeliyiz, arkadaş seçimi hadis, yanlış arkadaş seçimi ile ilgili sözler, arkadaş seçimi sözleri, iyi arkadaş nasıl olur, aşk seçimi konusu, sevgili seçiminde dikkat edilecek hususlar, erkekler evleneceği kadına nasıl davranır, erkeklerin istediği kadın vücudu, erkek ciddi düşündüğü kıza nasıl davranır.

  Etiketler: Arkadaş seçimi testi, arkadaş seçimi ile ilgili sözler, arkadaş seçimi yaparken nelere dikkat etmeliyiz, arkadaş seçimi sözleri, arkadaş seçimi hadis, arkadaş seçimi ile ilgili kompozisyon, yanlış arkadaş seçimi ile ilgili sözler, çocuğun arkadaş seçiminde aile

  Pocket

  3 Defa Okundu

  Sohbet Girişi

  Şifreniz Yoksa Boş Bırakabilirsiniz.

  Zorunlu Kurallar

  • Sohbet sırasında cinsellik içeren sözler sarf etmek yasaktır.
  • Başka sohbet sitesi ismi ve linki paylaşmak yasaktır.
  • Büyük harf kullanmak arka arkaya yazı paylaşmak yasaktır.
  • Sohbet sitesi amacı dışında kullanımı yasaktır.
  • Genel toplum kurallarının geçerli olduğunu unutmayın.